POSUVNÉ DVERE

DO PUZDRA

Posuvné dvere do stavebného puzdra sú veľmi obľúbenou variantov dverných krídel. Spolu s obložkovou zárubňou sú moderným a praktickým prvkom každého interiéru. Posuvné dvere do stavebného puzdra si môžete vyberať z variant, jednokrídlové, dvojkrídlové s posuvom od seba na dve strany, alebo dvojkrídlové dvere zasúvať za seba. Posuvné dvere Vám pomôžu šetriť veľa priestoru a prijemne ozvláštnia tiež design interiéru Vášho bytu. 

NA STENU

Posuvné dvere do garniže na stenu sú moderným prvkom Vášho interiéru. Otváranie posuvných interiérových dverí nevyžaduje žiadne miesto naviac, a preto sú posuvné dvere priestorovo najúspornejšie. Posúvajú sa po pojazdovej lište, ktorá je súčasťou garniže upevnená na stene. Posuvné dvere sú bezbariérové, nevyžadujú inštaláciu prahu.

POSUVNÝ SYSTÉM PATRIOT

Posuvný systém PATRIOT je elegantným a moderným prvkom pre bytový aj komerčný interiér, podtrhuje krásu každého priestoru. Pohyb dverného krídla je plynulý vďaka integrovanému spomaľovaciemu a tlmiacemu systému. Inštalácia je veľmi jednoduchá, zaobíde sa bez búrania alebo sekania do steny.