MODELOVÉ RADY DVERÍ SOLODOOR

VERTIGO

Atraktívne interiérové dvere VERTIGO disponujú robustnou rámovou konštrukciou, vďaka ktorej sú dvere pevné  a stabilné. Sú to najvariabilnejšie interiérové dvere - dostupné sú vo veľa modeloch kombinujúcich skladbu kaziet a presklenia. Doporučujeme dvere v konfigurácii s oblou hranou, ktorá je u tejto modelovej rady veľmi efektívna.

RAINBOW

Dvere RAINBOW Vás na prvý pohlaď okúzlia svojím rafinovaným vzhľadom a lakovaným, hodvábne matným povrchom. Vysoká odolnosť povrchu dverí RAINBOW je dosiahnutá troma vrstvami laku s následným vytvrdnutím v UV tunely. Získavate tak záruku , že budete mať dvere, ktoré budú nie iba funkčné a praktické na údržbu, ale i zároveň aj zaujímavý prvok, ktorý podtrhne celkový vzhľad interiéru.

POLAR

Snehobiely lakovaný povrch a čistý desing robia z týchto dverí univerzálny interiérový prvok, ktorý je možné kombinovať s akýmkoľvek odtieňom maľby, podlahy či koberca. Dvere POLAR sa samo o sebe stanú desingovým doplnkom Vášho domu či bytu. Biely lak aplikovaný hneď v troch vrstvách je vytvrdzovaný v UV tunely. Vďaka tomu vynikajú dvere POLAR skvelými úžitkovými vlastnosťami a odolnosťou.

SONET

Dvere SONET sú vďaka dokonalej harmónii skla a dreva noblesné a neprehliadnuteľné. Súčasťou konštrukcie je 8 mm bezpečnostné sklo - vďaka tomu získavate záruku odolnosti s bezpečia aj vo veľmi frekventovaných priestoroch. Vybrať si môžete hneď z niekoľko druhov pieskovaných skiel a tak dodať Vaším dverám jedinečnosť.

ELEGANCE

Mix zvolených materiálov - prírodného dekoru dreva v kombinácii s kovom a sklom dodáva týmto dverám nádych luxusu. Dvere ELEGANCE Vás zaujmú svojím neopozeraným vzhľadom. Vďaka vsadeným lištám s vertikálnou alebo horizontálnou orientáciou a rámčekom s kovovým efektom sa stanú zaujímavým designovým prvkom moderného interiéru.

LINIE

Dvere modelovej rady LINIE reprezentujú netradičné spojenie vybraných dekorov obľúbených povrchov CP SOLO 3D a CPL v kombinácii s drevenými prúžkami. Vďaka tejto kombinácii im nechýba nápad a vkus a hodia sa do všetkých typov interiéru.

SIMA

Moderné dvere, ktoré Vás okamžite zaujmú jedinečným remeselným detailom - zapustené rámčeky presklenia. Vďaka tomu dvere nie len skvele vyzerajú ale naviac to znamená aj nemalé praktické výhody. Nestane sa Vám napríklad, aby ste pri prechode cez dvere zachytili odev a zničili si tak oblečenie či dokonca samotné dvere.

VIVA

Modelová rada VIVA zahrňuje dvere presklené i plné, s čistými líniami, ktoré je možné navzájom skvele nakombinovať a vybaviť tak nimi všetky miestnosti vo Vašom byte alebo dome. Dvere tak môžete mať v každej miestnosti trochu iné a predsa bude výsledný efekt perfektný.

GABRETA

Vďaka elegantnému, jednoduchému a nadčasovému designu patria medzi naše bestsellery. Pre dvere GABRETA je typické elegantné spojenie plochy dverného krídla a osobitného tvaru presklenia v tvare rovného či zaobleného pruhu. Presklené modely je možné v interiéru vhodne doplniť plným modelom s kazetovou výplňou.

STYL

Obľúbená modelová rada dverí STYL je zákazníkmi vyhľadávaná hlavne pre svoju hravú kombináciu presklených a kazetových rámčekov. Dvere STYL s úspechom využijete v bytoch a priestoroch, kde chcete miestnosti spojiť v jeden celok pre zachovanie požadovanej miery súkromia.

KLASIK

Dvere KLASIK sú najobľúbenejšou modelovou radou dverí, ktorú SOLODOOR vyrába. Už samotný názov napovedá, že sa jedná o dvere s nadčasovým a klasickým vzhľadom. V prevedení vo vysoko odolných povrchoch umožňujú bezproblémové využitie vo všetkých bytových a nebytových priestoroch.